2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Hírek

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra
2021. Április 23. 09:28, péntek | Bulvár

Varsóban bizonyítaná, hogy 38 évesen is megvan benne a kurázsi ahhoz, hogy felvegye a versenyt a világ legjobbjaival:

2012. Május 29. 14:10, kedd | Helyi sport

Májusi éremeső a birkózóknál

Az elmúlt hónapban négy megmérettetésen vettek részt a CENTRUM SE birkózói, ahonnan 18 éremmel tértek haza!

2012. Április 26. 10:31, csütörtök | Helyi sport

CENTRUM-os sikerek a birkózók rangsorversenyén

15 csapat 142 indulójának részvételével került megrendezésre Kaposváron a Területi Bajnokság döntője, amely a győztesek számára feljutást biztosít az Országos Bajnokság döntőjébe.

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 03. 07:57, péntek | Sport

4-5 éremesélyest is vihet Londonba a szövetség?

A jelenlegi kettő mellé további 3-4 olimpiai kvóta megszerzésében bízik Struhács György, a kötöttfogású birkózók kapitánya, aki ugyanakkor értetlenül áll a kvalifikációs versenyek időpontja és lebonyolítási rendje előtt.

2011. Október 26. 09:31, szerda | Helyi sport

Erős mezőnyben bizonyítottak a CENTRUM SE birkózói

21 csapat közel 150 versenyzőjének részvételével került megrendezésre a hétvégén, a Game World Kupa nemzetközi birkózó gála.

2011. Október 18. 08:32, kedd | Helyi sport

Nemzetközi birkózó sikerek Kalocsán

A Centrum SE mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett!

2011. Október 10. 10:35, hétfő | Helyi sport

Remek szezonkezdés a CENTRUM SE birkózóinál: 2 versenyen 19 érem!

Két hete megkezdődött a kötöttfogású évad a birkózók országos bajnokságában. A startpisztoly az OB futam területi döntőjén dörrent el a veszprémi csapat számára.

2011. Szeptember 27. 14:55, kedd | Helyi sport

Figyelem, megváltoztak edzésidőpontjaink - Centrum SE!

A Centrum SE edzés időpontjainak változása!

2011. Szeptember 14. 14:45, szerda | Sport